A. Grzymały - Siedleckiego 11
tel. (52) 3711326

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

„Fundamentalną zasadą funkcjonowania szkoły integracyjnej jest przekonanie, że wszystkie dzieci, w miarę możliwości, powinny uczyć się razem, niezależnie od doświadczanych przez nie trudności.”
/Deklaracja z Salamanki (UNESCO 1994)/

Zmiana terminu

spotkania Rady Rodziców

z 9.02.2016 r.  na 16.02.2016 r. o godz 18.00

IV spotkanie formacyjne dla wolontariuszy SKC i opiekunów

2016-02-12
Powiększ zdjęcie

8 lutego 2016 r. uczestniczyliśmy w IV spotkaniu formacyjnym dla wolontariuszy SKC i opiekunów. Nasze koło reprezentowali gimnazjaliści: Weronika Rakałowicz, Zuzia Menchen, Paulina Müller, Sebastian Pikora i Mateusz Wągrowski. W siedzibie bydgoskiej Caritas odbyła się Msza św. i konferencja ks. Macieja związana z Rokiem Miłosierdzia.
Wróciliśmy umocnieni modlitwą i gotowi do podjęcia wielkopostnych działań charytatywnych!!!

Zaproszenie dla rodziców na Drzwi Otwarte

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 25 Integracyjnej w Bydgoszczy
zaprasza rodziców z dziećmi rozpoczynającymi naukę
w klasie pierwszej szkoły podstawowej w roku szkolnym 2016/2017
na DZIEŃ OTWARTY w czwartek 25.02.2016r. od godz. 16.00. do 18.00.

W programie przewidziano:
- zapoznanie z bazą lokalową szkoły,
- konsultację ze specjalistami,- zajęcia z dziećmi (m.in. plastyczne, matematyczne, logopedyczne).

Finał Kujawsko-Pomorskiej Gimnazjady w Szachach

2016-02-09

W zakładce Wydarzenia zostały umieszczone informacje na temat Finału Kujawsko-Pomorskiej Gimnazjady w Szachach.

Zobacz więcej>>>

Połowinki klas II gimnazjum

2016-02-09

W zakładce Galeria - rok szkolny 2015/2016 zostały zamieszczone zdjęcia z Balu Połowinkowego klas II gimnazjum.

Zobacz więcej>>>

Finaliści Konkursu fotograficznego "Przyroda i architektura województwa kujawsko - pomorskiego"

2016-02-03

13 stycznia 2016 r. odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy
spotkanie Wicewojewody Józefa Ramlau z finalistami Konkursu fotograficznego "Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego".
Autorami nagrodzonych zdjęć byli między innymi Krzysztof Kołaczyk
(nauczyciel zajęć technicznych) oraz Szymon Pankau (uczeń kl 1A gim).

Gratulujemy!

Dzień Bezpiecznego Internetu

2016-02-03

W tym roku DBI będziemy obchodzić 9 lutego pod hasłem: "Lepszy Internet zależy od Ciebie!".

W naszej placówce w tym dniu odbędą się konkursy, lekcje na temat bezpiecznego korzystania z Internetu oraz wystawa o bezpieczeństwie w sieci.

Serdecznie zachęcamy do udziału w inicjatywie!

Organizatorzy:

nauczyciele informatyki

Zajęcia feryjne drużyny Odyseuszy

2016-01-31
Powiększ zdjęcie

Na początku ferii czyli 18,19,20 stycznia 2016 r., gdy wszyscy wypoczywali, nasza dzielna drużyna Odyseuszy wykonywała swoje stroje i scenografie do przedstawiania rozwiązania problemu długotrminowego Odysei Umysłu. Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców oraz materiałowemu firmy SKLEJKA S.A pierwsza drużyna Odyseuszy będzie reprezentować naszą szkołę już 6 marca na eliminacjach regionalnych w Łodzi. Trzymajcie za nas kciuki!

Oto krótka fotorelacja z naszych działań:
Trenerki Kamila i Asia oraz ich drużyna : Dominika, Igor, Mateusz, Ola, Mikołaj, Wiktor i Michalina

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego pt. "THE BIG CHALLENGE"

2016-01-13

Zapraszamy uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej oraz klas I - III gimnazjum, do udziału w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego pt. "THE BIG CHALLENGE".

Konkurs odbywa się co roku Europie, w szkołach FRANCJI, AUSTRII, HISZPANII, SZWECJI.

W The Big Challenge wszyscy są nagradzani.

Pierwsza Polska edycja online odbędzie się 26 kwietnia 2016 r.

Zapisy do piątku - 15 stycznia 2016 r., u nauczycieli j. angielskiego.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane na początku lutego.

Szkolni koordynatorzy:
p. Małgorzata Bartowska